Do widzenia Wam, canto cantare!

Do widzenia Wam, canto cantare!

21 czerwca Mikołajski Uniwersytet III Wieku zakończył rok akademicki 2017/2018.

Na łodzie w Krutyni wsiadły 63 osoby, wśród których można było podziwiać najprawdziwsze nimfy uwieńczone kwieciem łąk, pól i ogrodów.

„Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal…” niosło się po rzece a spotykani turyści otwierali szeroko oczy i buzie, ale ochoczo odpowiadali na pozdrowienia.

Krutynia – z jej tajemniczymi zakolami, bystrą orzeźwiającą wodą i fantastycznymi tworami natury oraz przecudna słoneczna pogoda wprawiły studentów w euforię. Wszyscy mieliśmy po „naście” lat i kończyliśmy zajęcia szkolne.

Szkoda, że kołysanie wśród fal trwało tylko godzinę. Ale czekało jeszcze ognisko oraz „tańce, hulanki i swawole” na leśnej polanie.

Niektórzy zdobyli nagrody za udział w zawodach sportowych, inni – stracili głos po wielogodzinnym śpiewaniu, ale wszyscy szczęśliwi, odprężeni, odmłodzeni i usatysfakcjonowani wróciliśmy do Mikołajek. (Zdążyliśmy przed burzą).

Jest przecudnie móc kolejny rok zaśpiewać – „lato, lato, lato czeka…”

Galeria zdjęć z zakończenia roku akademickiego dostępna jest na stronie Rok akademicki w fotografiach: 2017/18

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).