Harmonogram zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00
Gimnastyka lecznicza
08:00
09:00
Miejsce: Sala lustrzana
08:30
09:00
Gimnastyka lecznicza
09:00
10:00
Miejsce: Sala lustrzana
09:30
10:00
Joga
10:00
11:00
Miejsce:
Sala lustrzana
Posiedzenie zarządu
Miejsce:
Pracownia Orange
10:00
12:00
10:30
11:00
11:30
12:00
Piosenka biesiadna
12:00
13:00
Miejsce:
Pracownia Orange
Piosenka biesiadnaZajęcia muzyczne, w trakcie których członkowie stowarzyszenia rozwijają swoje zdolności wokalne.
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
Język angielski
Grupa podstawowa
14:30
15:30
Miejsce:
Pracownia Orange
Język angielskiSpotkania, na ktorych członkowie stowarzyszenia szlifują swoje umiejętności językowe z języka angielskiego.
15:00
Rehabilitacja
Miejsce:
Sala lustrzana
15:00
16:00
Obsługa smartfona
Grupa 2
15:00
16:00
Miejsce:
Pracownia Orange
Obsługa smartfona
Grupa 1
15:00
16:00
Miejsce:
Pracownia Orange
Rehabilitacja
Miejsce:
Sala lustrzana
15:00
16:00
15:30
16:00
Klub filmowy
co 2 tygodnie

Następne spotkania:
30 listopada 2021
14 grudnia 2021
16:00
18:00
Miejsce:
Klub Czytelniczy ABC
Klub filmowySpotkania Klubu filmowego to czas, gdy słuchacze Uniwersytetu zbierają się razem wieczorną porą, by wspólnie oglądać filmy.
16:30
Obsługa smartfona
Grupa 3
16:30
17:30
Miejsce:
Pracownia Orange

Malarstwo
17:00
19:00
Miejsce:
Klub Czytelniczy ABC
17:00
17:30
18:00
18:30

Poniedziałek

  • Joga Miejsce:
    Sala lustrzana
    10:00 - 11:00
  • Rehabilitacja Miejsce:
    Sala lustrzana
    15:00 - 16:00

Wtorek

  • Gimnastyka lecznicza Miejsce: Sala lustrzana
    09:00 - 10:00
  • Język angielski Grupa podstawowa · Miejsce:
    Pracownia Orange
    14:30 - 15:30
  • Klub filmowy co 2 tygodnie

    Następne spotkania:
    30 listopada 2021
    14 grudnia 2021
    · Miejsce:
    Klub Czytelniczy ABC
    16:00 - 18:00

Środa

  • Posiedzenie zarządu Miejsce:
    Pracownia Orange
    10:00 - 12:00
  • Piosenka biesiadna Miejsce:
    Pracownia Orange
    12:00 - 13:00
  • Obsługa smartfona Grupa 2 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    15:00 - 16:00

Czwartek

  • Gimnastyka lecznicza Miejsce: Sala lustrzana
    08:00 - 09:00
  • Obsługa smartfona Grupa 1 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    15:00 - 16:00
  • Obsługa smartfona Grupa 3 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    16:30 - 17:30
  • Malarstwo Miejsce:
    Klub Czytelniczy ABC
    17:00 - 19:00

Piątek

  • Rehabilitacja Miejsce:
    Sala lustrzana
    15:00 - 16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00
Gimnastyka lecznicza
08:00
09:00
Miejsce: Sala lustrzana
08:30
09:00
Gimnastyka lecznicza
09:00
10:00
Miejsce: Sala lustrzana
09:30

Wtorek

  • Gimnastyka lecznicza Miejsce: Sala lustrzana
    09:00 - 10:00

Czwartek

  • Gimnastyka lecznicza Miejsce: Sala lustrzana
    08:00 - 09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14:30
Język angielski
Grupa podstawowa
14:30
15:30
Miejsce:
Pracownia Orange
Język angielskiSpotkania, na ktorych członkowie stowarzyszenia szlifują swoje umiejętności językowe z języka angielskiego.
15:00

Wtorek

  • Język angielski Grupa podstawowa · Miejsce:
    Pracownia Orange
    14:30 - 15:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00
Joga
10:00
11:00
Miejsce:
Sala lustrzana
10:30

Poniedziałek

  • Joga Miejsce:
    Sala lustrzana
    10:00 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00
Klub filmowy
co 2 tygodnie

Następne spotkania:
30 listopada 2021
14 grudnia 2021
16:00
18:00
Miejsce:
Klub Czytelniczy ABC
Klub filmowySpotkania Klubu filmowego to czas, gdy słuchacze Uniwersytetu zbierają się razem wieczorną porą, by wspólnie oglądać filmy.
16:30
17:00
17:30

Wtorek

  • Klub filmowy co 2 tygodnie

    Następne spotkania:
    30 listopada 2021
    14 grudnia 2021
    · Miejsce:
    Klub Czytelniczy ABC
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Malarstwo
17:00
19:00
Miejsce:
Klub Czytelniczy ABC
17:30
18:00
18:30

Czwartek

  • Malarstwo Miejsce:
    Klub Czytelniczy ABC
    17:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00
Obsługa smartfona
Grupa 2
15:00
16:00
Miejsce:
Pracownia Orange
Obsługa smartfona
Grupa 1
15:00
16:00
Miejsce:
Pracownia Orange
15:30
16:00
16:30
Obsługa smartfona
Grupa 3
16:30
17:30
Miejsce:
Pracownia Orange
17:00

Środa

  • Obsługa smartfona Grupa 2 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    15:00 - 16:00

Czwartek

  • Obsługa smartfona Grupa 1 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    15:00 - 16:00
  • Obsługa smartfona Grupa 3 · Miejsce:
    Pracownia Orange
    16:30 - 17:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
12:00
Piosenka biesiadna
12:00
13:00
Miejsce:
Pracownia Orange
Piosenka biesiadnaZajęcia muzyczne, w trakcie których członkowie stowarzyszenia rozwijają swoje zdolności wokalne.
12:30

Środa

  • Piosenka biesiadna Miejsce:
    Pracownia Orange
    12:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00
Posiedzenie zarządu
Miejsce:
Pracownia Orange
10:00
12:00
10:30
11:00
11:30

Środa

  • Posiedzenie zarządu Miejsce:
    Pracownia Orange
    10:00 - 12:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00
Rehabilitacja
Miejsce:
Sala lustrzana
15:00
16:00
Rehabilitacja
Miejsce:
Sala lustrzana
15:00
16:00
15:30

Poniedziałek

  • Rehabilitacja Miejsce:
    Sala lustrzana
    15:00 - 16:00

Piątek

  • Rehabilitacja Miejsce:
    Sala lustrzana
    15:00 - 16:00
No events available!